ציור

רינה כרמל

נעים מאד, שמי רינה כרמל ואני אמנית המציירת בצבעי שמן. בצעירותי למדתי אומנות בבית הספר ויצ"ו צרפת בתל-אביב. הושפעתי בעיקר מהמורה הצייר אדווין סלומון. למדתי גם בסטודיו של הצייר גבי בן ז'אנו ובסטודיו של הציירת סמדר כץ. אני מציירת מתוך אהבה גדולה, מתמזגת עם הצבעים, המקום והאווירה ומנסה להעביר למתבונן בציורים שלי תחושה של שמחה ורוגע.

תמר אפק

הציור בחינה הוא מסורת רבת שנים, וככל אמנות מאפשרת ביטוי והבעה בדרכה המיוחדת.  את המיומנות והניסיון שלנו בציורי החינה צברנו בשנים בהן גרנו בהודו, מאומנים ומספרים מקומיים. אנו עובדות עם חינה באיכות גבוהה, המיוצרת מחומרים טבעיים בלבד, אותה אנו מביאות הישר מהודו. הציורים נעשים ביד חופשית, בסגנון המשלב ציורי חינה הודיים קלאסיים ודוגמאות עכשוויות, מערביות ומזרחיות. 

הדר כהן

הדר כהן | Hadar Cohen

סוג עבודות: ציורי שמן ריאליסטים קטנים 

תיאור העבודות: ציורי שמן ריאליסטים קטנים שגודלם נע בין 20 ל40 ס"מ. נעשו בשכבה אחת מדוייקת בעזרת מכחולים דקיקים וסבלנות מרובה. מתחלקים לסדרות של ציורים ביניהם סידרת 'צו עיכול' שמציגה מותגים נפוצים מהמטבח הישראלי.

כתובת אתר:  Instagram: @hadar.draw

רועי סימון

מעצב ומייצר תמונות על עץ… מגנטים ועוד מוצרים בעבודה עצמית.

אני מגיע ליריד מבאר שבע… ובבאר שבע פתחתי סדנא חדשה לפני מספר חודשים . 

אני בדיוק עומל על ליין נוסף לקולקציה… בנוסף ניתן להשתמש במוצר במגוון דרכים , תליה , עומד בפני עצמו על מדף שולחן כוורות נוי וכ'ו …  אשמח לראות אותכם בימי הפסטיבל.

נוגה שלו

להכניס מלל

רותם אטד

תמונות בסגנון פופ ארט בעבודת יד, מצוירות על מסך מחשב, התמונות מצוירות על ידי האומן  הסינגפורי קיטאטאט התמונות מודפסות במדפסת מיוחדת על עץ ומצופות בלמינציה מבריקה

בתמונות מצייר האומן דמויות של מפורסמים מכל העולם וממגוון תחומים כגון: שחקני קולנוע, זמרים, פילוסופים, ספורטאים, יוצרים ועוד  לכל תמונה מתלווה משפט שמזוהה עם הדמות, שנאמר על ידה או שמתאר אותה.

כל תמונה נעשית בהמון השקעה ואהבה ע״י האמן שמשקיע בזה את כל ליבו וזמנו.

התמונות מוצגות באופן קבוע בגלריה בתאילנד.

כמו כן אנו מייצרים תמונות קנבס מיוחדות והומוריסטית בנושאי פוליטיקה, מפורסמים ועוד, התמונות מודפסות על קנבס ומתוחות על עץ.

מוצר נוסף שלנו זה הכובעים והבוקסרים שאנו מייצרים עם הדפסים מגניבים ומשוגעים באווירה צעירה ומגניבה.

הדס חיימוביץ׳

ההדפסים שלי נעשים בעבודת יד במספר טכניקות שונות בהן חריטת לינולאום אשר מעניק תחושה שונה לעבודות. 

עינת גרינמן Einat Grinman

אני מציירת מנדלות

עם עפרונות על נייר, ומהציורים שלי

אני מכינה מגוון מוצרים החל ממדבקות ועד להדפס על קנבס בקוטר 120 מתוח על חישוק עץ עגול לינק לאתר:

 

https://www.mandalawayto.com/

סגירת תפריט
דילוג לתוכן